Smékal, Staněk - pozor! Zkušenosti

Takže pozor na zaměstnance pana Smékala... S prominutím ale horší hyeny sem nezažila..

Řeším exekuci svého otce, kdy jsem se s panem Staňkem od pana Smékala dohodla, že od listopadu bude splátka 5000,- Kč měsíčně..
S upozorněním, že otec bude mimo ČR měsíc.. Bylo mi sděleno, že je to v pořádku pokud zaplatí splátku dopředu. Otec tak učinil splátku za leden/2020 poslal již v listopadu, kde poslal 2x 5000 aby bylo znát, Že se nejedná o mimořádnou splátku, ale o splátku na měsíc dopředu. Pak zaplatil I v prosinci.

Dnes mě kontaktoval od Smékala pan Staněk s tím, že splátka není za leden uhrazena. Na můj popud, že jsme se domlouvali, že bude otec mimo ČR a splátku má poslat dopředu a že od listopadu tam má 15000 Kč což je v podstatě po domluvě 5000,- splátka na 3 měsíce na mě začal nehoraznym způsobem křičet a jednat jak s hadrem.

Očividně si myslel, že vede monolog, nenechal mě říct ani slovo. Takže jsem zacla křičet taky a tipla mu telefon, protože s takovými lidmi se nedá komunikovat. Splátku jsme Teda poslali obratem i za leden.

Výhrůžky a arogantní chování bych brala přímo člověku, který je dlužen a nesplaci, ale určitě ne k jednající osobě. Doufám, že se tomuhle panu Staňkovi jednou stane to samé a ideálně třeba na stáří aby neměl z čeho splácet. Hnus hnusnej. Kez by byl v této skupině a přečetl si to! Hovory mají nahrávane, ale to na čem se domluvíte si na nich pustit nemůžou..takže je to klasický slovo proti slovu..

Za mě lidi s dementním postižením a krátkodobou paměti úplně na h***o, by tam ani neměli dělat!!

mich napsal dne 01.02.2020 09:06:47 #280

Stěžujte si na exekutorskou komoru

r napsal dne 01.02.2020 09:06:54 #281

Nikdo nema pravo na nikoho kricet, at uz je to dluznik, nebo nekdo kdo za dluznika jedna, urcite bych podala stížnost... skoda, ze nemate ten hovor nahrany..

mich napsal dne 01.02.2020 09:07:12 #282

A jako dobrá byla, že když otec zaplatil obratem dalších 5000 poštovní poukázkou, že mi milý pan Staněk oznámil, že to tam stejně nebude dokonce ledna a že to měl platit přes komerční banku.
To je fakt hovado nejapny.. Omlouvám se, ale sem tak naštvaná, že mám chuť se mu postavit před dům a normálně mu na***t na hlavu!!! Tyhle lidsky zrůdy by v normálním životě nepřežily, kdybychom viděli jak vypadají a neskrývaly se za telefon

dawid napsal dne 01.02.2020 09:07:23 #283

Smekal a jeho parta alkoholiku a drogove zavislych "vykonavatelu" pouziva praktiky Gestapa - to se vi moc dobre a Vam se strasne divim , ze jste se chtela vubec s tema zlodejema dohodnout! Prosim a zcela narovinu - je to ta nejhorsi varianta vubec !! Ted Vas budou psychicky terorizovat a vydirat , protoze vidi ze vy platite a dobre ...!! A taky ze s nimi komunikujete a mate strach ... Prestante splacet tak vysokou castku a posilejte maxim. 500.- kc / mesicne a vymente si telef.cislo a jiz s nema nekomunikujte a kdyz tak vy jim vyhrozujte soudem a medializaci ! Poslete me prosim tel.na toho alkoholika-"vykonavatele" prosim ..

4 komentáře
Doporučené komentáře

Prodej nemovitosti v exekuci - postup

Dobrý den, chtěla bych vědět, jak se postupuje v případě, že byl vypsán exekuční příkaz k prodeji ne

Může exekutor šáhnout na rodičovský příspěvek?

Jsem po prvé v této situaci. Zablokovali mi účet. Měla jsem tam posledních 1700,- (o to jsem již ban

Zkušenosti s JUDR.Juraj Podkonický

Dobrý den,má někdo zkušenosti s JUDR.Juraj Podkonický??

Trvalé bydliště vs exekutoři

Ahoj, potřebuju radu Kvůli exekuci mám odhlášené trvalé bydliště z adresy, kde jsem vyrůstala - neži

Můžu mít auto když jsem v insolvenci?

Dobrý den,když jsem v insolvenci a chtěl bych na sebe napsat auto jak je to? Můžu nebo nemůžu? Děkuj

Dražba bytu skrz malou exekuci

Dobrý den, chci se zeptat.... Můžou mi exekutuři vzít byt když dlužim cca 100 000 kč dluh mám cca 4

Smékal, Staněk - pozor! Zkušenosti

Takže pozor na zaměstnance pana Smékala... S prominutím ale horší hyeny sem nezažila.. Řeším exekuc

Výživné a insolvence

Zdravím, jsem v insolvenci mám velký dluh a nyní mi navýšili výživné a mám obavy, že mi insolvenci z

Koupě auta v exekuci

Takže když se daří, tak se daří. Opět řešit další věc. Koupily jsme dceři k 18. narozeninam auto, dn