Exekutor se nechce dohodnout po dobrém, vyhrožuje

Dobrý den má prosím někdo zkušenosti s exekutorským úřadě v Přerově s panem Lukášem Jíchou ?? Dostala jsem se do problému a chci se domluvit na splatkovém kalendáři ale nějak to se mnou řešit nechcou po dobrým... prej že mi přijdou vzít nábytek apod. Pani po telefonu byla akorát arogantní a vulgární a když jsem se snažila nějak domluvit tak mi vypla telefon. Ve středu jdu za advokátem to nějak pořešit ale mám celkem obavu z toho ze opravdu přijdou. Dlužná částka je necelých 40.000,- děkuji za jakékoliv komentáře a pomoc.

Lucie napsal dne 29.01.2020 14:46:34 #253

Jícha je hajzl. Slušněji to říct nejde, četla jsem na něj spoustu hrůz. Zkusila bych tam zavolat znovu a zkusit se domluvit na splátkách po částech. Na to by slyšet mohli. Já teda přiznám, že jsem s nimi tu čest měla, ale naštěstí jen po telefonu a vždy jsem se s nimi na nějakém řešení domluvila. Asi záleží, na koho u toho telefonu narazíte.

Luky napsal dne 29.01.2020 14:46:45 #254

Rovnou ty šmejdy exekutorsky odprasknete oni nemají s nikým slitovani OBČAN nebo dlužník je pro ne nic 0 povl proto je rovnou pošlete do hajzlu u mě tak byli polepili a 10 let tu chátrá starej nábytek a ty nálepky s toho padají a pro ně to nemá žádnou hodnotu.

Otypkova napsal dne 29.01.2020 14:47:06 #255

Moje zkušenost je taková, že na splátkách se prostě dohodnout nechtěli. Co jsem slyšela, tak to jsou ti největší šmejdi

David napsal dne 29.01.2020 14:47:27 #256

Reálné - na splátkový kalendář zapomeňte pokud Vám ho "přísliby" nevyhnete se stejně Mobilarni exekuci. Jediný co doporucim u tohodle exe. Úřadu je okamžitě sehnat Cash. Záleží jaká částka jakou máte "exe bonitu" tzn. Měla jste exekuce ? Zaplatila je ? Máte příjem ? Jsou na příjmu další exekuce ? Apod. Dle toho se rozhodne co a jak bude provedeno u Jichy je výhoda na straně věřitele jelikož ten ví že pokud dlužník bude mít jen zdibec něčeho cenneho vysosne to z něj oproti některým jiným exekutorům kteří fungují " z kancelrare" tzn. Srážky na plát a čekají....

Michaela napsal dne 29.01.2020 14:47:39 #257

Známý musel zaplatit na 2x,nechtěli se s ním bavit,a to během měsíce..a upozorňuju pokud zaplatíte žádejte vyúčtování s papírem že je zaplaceno, vraceli mu nakonec přeplatek

Dawid napsal dne 29.01.2020 14:47:57 #258

Ex.urad Prerov se bohuzel chova velmi arogantne a po dobrem se s nim domluvit neda . Tim ze jste volala tak si Vas zaradi mezi povinne "kteri se boji" a budou na vas vyvijet psychicky natlak ... Uhradte to bud vse najednou nejlepe do 1 mesice aby si nemohli uctovat vyssi odmeny nebo kdyz nemate tak oni vam stejne budou strhavat ze mzdy vse co muzou do nezabavit.minima . Urcite doporucuji zajit za advokatem a branit se !! Taky doporucuji komunikovat taky s urcitou aroganci , reknete jim ze to budete medializovat atd... Kde bydlite tam vam chodi i posta a mate tam trvale bydliste ? To by byla ta velmi spatna varianta ...

Kokesova napsal dne 29.01.2020 14:48:14 #259

Přišli,prošli blátem.... zou vát se prý nemuseji,mám jim poslat účet za čistírnu koberce a podlah které zaslapaly a začaly rovnou polepovat věci a vynášet věci z dětského pokoje do dodávky.vubec žádná snaha se domluvit a to jsem tam stála s novorozencem na ruce a věděli,že peníze mi stoji páč paní účetní neodešla 4dil neschopenky a šla na dovolenou a byla jsem bez příjmu díky tomu.Dluh byl cca 13000

Musilkova napsal dne 29.01.2020 14:49:01 #260

Tak ja mam dvojitou zkušenost. Nejdřív arogance,do telefonu na mě křičeli jak na male děcko, výhrůžky zabitím psa apod. Já v tu dobu byla vážně nemocná,takže jsem se s nimi uz odmítla bavit a telefon jsem jim proste tipala. Zato manzel :-D ten se do nich pustil a byl horsi nez oni. A to na ne platilo. Najednou se šlo domluvit na splátkách a dokonce v takové výši,kterou jsme navrhli. Bohužel,tuhle práci většinou delaji ubozaci,co si potrebuji nahonit ego na těch nejslabších. Jak se jim někdo postaví, jsou v prde*i. No a pak i k nám přijeli. A v naprosté slušnosti,nikam se nacpali,před dveřmi ukázali průkaz,představili se, počkali,až je pustím domu. I se chtěli zout, já je vpustila v botách,protože jsem neměla zrovna naklizeno,doma psa a podlahu plnou chlupů. Rekli,že přišli proto,že jim tipam telefon. Tak jsem jim i řekla,že to dělám cíleně protože jsem nemocná a ať se domlouvají s manželem. Tak mi tam nechali na sebe číslo,at manzel teda zavolá. Letmo se podívali v obýváku a kuchyni,ani celý byt neprosli. Napsali soupis veci,kam napsali jen televizi,gauc,myčku a vysavač. Podali mi ruku,ještě se omluvili,ze museli prej přijít,byla jsem doma cerstve z porodnice a prej kdyby to věděli,nepřišli by. Tak jsem jim ještě děkovala,že se chovali normalne. No ale to je asi výjimka. No jak jsme ale splaceli,zbývaly nám poslední dve splátky a oni nám poslali dopis,že nám zabavuji auto. Takze svinarna nějvětší. Už zbývalo doplatit jen 4tis a chtěli si nahrabat víc prodejem auta.

Franek napsal dne 29.01.2020 14:49:58 #261

Presne tak. Ale rada je pro vaseho pritele jednoducha - pokud by nahodou prisli tak on jako jediny (!!) najemce je proste vubec do toho bytu nevpusti !! Normalne muze jim sproste jeste vynadat k tomu a vpustit je tak to byl blazen ! Nemaji sanci a muzou brecet a rvat kolik chteji ti zlodeji. A ani by se tam jiz nevloupali (!) pokud tam nemate ani prechodne bydliste . Vy tam nebydlite a konec , tak se bat nemusite !! Jen se nesmite tem parazitum priznat a ani ten pritel , konec.

Jan Pavel 3 napsal dne 08.03.2020 23:53:46 #300

S exek.uradem Prerov nejednejte vubec po dobrem , ale tak jak oni budte arogantni ! Oni ted zkouseji vsechny jen zastrasovat a psychicky tyrat aby dluznik dostal strach ... Uplne nejlepsi jednoznacne je vubec s nima nespolupracovat a kdyz tak se porad odvolavat a napadat neprimerenost nakladu exekuce u soudu a taky si stezovat na jejich aroganci a zneuzivani pravomoci verejneho cinitele u minist.spravedlnosti , psat politikum a ministrum a urcite je vhodne se o praktikach Gestapa zminit i novinarum a televizi ! Je treba uz skoncovat z jejich okradanim i osob nedluzicich jak toto delaji schvalne hyeny! Bojujte !

10 komentářů

Prodej nemovitosti v exekuci - postup

Dobrý den, chtěla bych vědět, jak se postupuje v případě, že byl vypsán exekuční příkaz k prodeji ne

Může exekutor šáhnout na rodičovský příspěvek?

Jsem po prvé v této situaci. Zablokovali mi účet. Měla jsem tam posledních 1700,- (o to jsem již ban

Zkušenosti s JUDR.Juraj Podkonický

Dobrý den,má někdo zkušenosti s JUDR.Juraj Podkonický??

Trvalé bydliště vs exekutoři

Ahoj, potřebuju radu Kvůli exekuci mám odhlášené trvalé bydliště z adresy, kde jsem vyrůstala - neži

Můžu mít auto když jsem v insolvenci?

Dobrý den,když jsem v insolvenci a chtěl bych na sebe napsat auto jak je to? Můžu nebo nemůžu? Děkuj

Dražba bytu skrz malou exekuci

Dobrý den, chci se zeptat.... Můžou mi exekutuři vzít byt když dlužim cca 100 000 kč dluh mám cca 4

Smékal, Staněk - pozor! Zkušenosti

Takže pozor na zaměstnance pana Smékala... S prominutím ale horší hyeny sem nezažila.. Řeším exekuc

Výživné a insolvence

Zdravím, jsem v insolvenci mám velký dluh a nyní mi navýšili výživné a mám obavy, že mi insolvenci z

Koupě auta v exekuci

Takže když se daří, tak se daří. Opět řešit další věc. Koupily jsme dceři k 18. narozeninam auto, dn